ثبت نام

اطلاعات ثبت نامی آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بر اساس دوره های قبلی

اعلام شرایط شرکت درآزمون دبیرستان های دوره دوم متوسطه و هنرستانهای نمونه دولتی شهرتهران

سخنگوی آموزش و پرورش شهرتهران خبر داد :

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،جناب آقای مسعود ثقفی از ثبت نام در آزمون دبیرستان های دوره دوم متوسطه نظری و هنرستانهای فنی و حرفه ای نمونه دولتی شهر تهران خبر داد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران گفت : ملاک ثبت نام دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم متوسطه نظری و هنرستانهای فنی و حرفه ای نمونه دولتی کسب حداقل معدل ۱۷ در نوبت اول در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ می باشد.

وی ادامه داد : ثبت نام دبیرستان های دوره دوم متوسطه نمونه دولتی ( به استثنای دانش آموزان پسر پایه نهم مناطق ۱۳،۱۱،۳ )صرفا در محدوده منطقه محل تحصیل می باشد .

آقای ثقفی همچنین افزود : رقابت علمی برای ورود به هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی ، در بین دانش آموزان شهر تهران بدون لحاظ نمودن منطقه خواهد بود .

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مبلغ ثبت نام ۱۶۵۰۰۰ریال ( یکصد و شصد و پنج هزار ریال ) می باشد ، اظهار داشت :دانش آموزان باید جهت ثبت نام به درگاه الکترونیکی آموزش و پرورش شهر تهران بر روی این قسمت رنگی کلیک نمایند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت : دانش آموزان می توانند جهت ثبت نام از اردیبهشت ماه ۹۷ اقدام نمایند . همچنین می توانند اطلاعات خود از در خرداد ماه ۹۷ در سامانه مذکور ویرایش کنند. و جهت دریافت کارت نیز در همان ماه اخیر اقدام نمایند.

آقای مسعود ثقفی از زمان برگزاری آزمون در صبح روز جمعه اواخر خرداد ماه ۹۷ راس ساعت ۹ صبح خبر داد و تاکید کرد که ثبت نام از طریق درگاه آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس مذکور انجام می گیرد و پس از مهلت مقرر ، ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت : دانش آموزان پس از ثبت نام به اخذ کد رهگیری اقدام نمایند و به منظور ویرایش اطلاعات و دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاع از نتیجه آزمون آن را نزد خود نگهداری نمایند.

وی همچنین گفت : اسامی پذیرفته شدگان حداکثر بیست روز پس از برگزاری آزمون در سامانه فوق قرارخواهد گرفت .

اطلاعات جدید بزودی در همین لینک در دسترس کاربران قرار می گیرد
Soon
Table
از صبر و شکیبایی شما کاربر گرامی سپاسگزاریم
buy

به منظور دسترسی دستورالعمل آزمون ورودی مدارس بر روی دکمه دریافت کلیک نمایید.

دریافت فایل پی.دی.اف دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ... ۶ صفحه(تنظیمات جهت کاغذ به صورت پیش فرض می باشد)